eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
25.09.2019 Driftskomiteen 12:00 Ny avlastningsbolig på Frol
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Rita-Mari Keiserås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Reidun Johansen () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Undlien Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oda Amalie Kise Hjertstrøm Miljøpartiet De Grønne/Sosialistisk Venstreparti (MDG/SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Busch Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Merethe Inderberg Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristan Haugen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild By Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari Kjerkol Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørn Brustad Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Khalil Obeed Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stig Ove Sommervoll Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Holmen Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Kathrine Nordhammer Solberg Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Synnøve Fløttum Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Robert Groven Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rolf Inge Elvbakken Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Line Thorsen Bratli Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Støckert Hagen Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Martin Øfsti Arbeiderpartiet/Senterpartiet/Kristelig Folkeparti (AP/SP/KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oda Amalie Kise Hjertstrøm Miljøpartiet De Grønne/Sosialistisk Venstreparti (MDG/SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Guro Skjetne Miljøpartiet De Grønne/Sosialistisk Venstreparti (MDG/SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sølvi Helene Sæther Miljøpartiet De Grønne/Sosialistisk Venstreparti (MDG/SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helle Røstad Aunan Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjellrun Støp Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kim Nilssen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lill Trude Myrslo Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Julianne Hjelmstad Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1