eInnsyn

Søk i postliste


Flere valg
Velg datosøk
Fradato:
X
Tildato:
X
Oppdater visning
Oppdater visning
Nullstill
Hopp over liste Sak
:
2018/11125
:
Fiks Gata mi - samlesak 2018 - 2019
:
Tor Albert Kverkild
:
Under behandling
Hopp over liste Sakens Journalposter
Sakens Journalposter
5266/2020 31.01.2020 Utgående brev Svar på henvendelse om sykling i levanger sentrum Erlend Mattingsdal
606/2020 10.01.2020 Utgående brev 275/503- Svar på spørsmål om brøyting og strøing i Klivlebakken 5-7 Bjørn Skjørholm
88022/2019 19.12.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om mørk gatelysarmatur ved gamle lensmannsgården. Live - Jarle Loktu m.fl.
87930/2019 18.12.2019 Inngående brev Belysning bak gamle Lensmannsgården. Live - Jarle Loktu
87914/2019 18.12.2019 Inngående brev Belysning bak gamle Lensmannsgården. Live - Jarle Loktu
87602/2019 17.12.2019 Inngående brev Manglende gatelys Gaute Ulvik Haugan
86965/2019 12.12.2019 Inngående brev Problemrapport: Ikke strødd fortau på begge sider av Staupslia. Underkjølt regn. Lise Weie
86964/2019 12.12.2019 Inngående brev Brøyting/strøing i Klivlebakken, Levanger Bjørn Skjørholm
86767/2019 12.12.2019 Utgående brev Svar på forespørsel om brøyting på kommunale veger/eiendommer. Geir Ivar Fiborg m.fl.
86444/2019 09.12.2019 Inngående brev Ingen lys Margarita Vikander
86443/2019 09.12.2019 Inngående brev Brøyting/Strøing Geir Ivar Fiborg
86442/2019 09.12.2019 Inngående brev Ang brøyting av Lyngvegen Jørgen Kaspersen
86027/2019 05.12.2019 Inngående brev Mørke gatelys i Bambervegen 33 og 35 Jon Arne Finnes
85909/2019 10.12.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om brøyting i Fagerbakkvegen Monica Flatås m.fl.
85905/2019 10.12.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om manglende strøing på Ekne 03.12.2019 Joachim
85860/2019 03.12.2019 Inngående brev Problemrapport: Blank polerte gang og sykkelveger. Ustrødd Joachim
85657/2019 02.12.2019 Inngående brev Brøyting og strøing Monica Flatås
85379/2019 02.12.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om stor stein i jernbaneundergangen ved Husbygrenda Åsen Vigdis Myhre
85378/2019 02.12.2019 Utgående brev 4/47. Svar på henvendelse om oppgraderingsbehov på privat veg. Lisa Tessem
85377/2019 02.12.2019 Utgående brev Svar på klage om manglende strøing på kommunale veger i Åsen Liv Tone Undlien
84415/2019 22.11.2019 Inngående brev Klage på manglende strøing/brøyting i Åsen Liv Tone Undlien
84414/2019 22.11.2019 Inngående brev Farlig skolevei/gangvei ved undergangen fra E6 til Husbygrenda Åsen Vigdis Myhre
82723/2019 14.11.2019 Inngående brev Oppgraderingsbehov på veg Lisa Tessem
82499/2019 18.11.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om mørke gatelys ved togstasjonen Levanger. Live - Kenneth Sem Johansen m.fl.
82376/2019 13.11.2019 Inngående brev Sykling i Levanger sentrum Erlend Mattingsdal
81733/2019 11.11.2019 Inngående brev Isdannelse Wilhelm Knut Meinhardt
81677/2019 11.11.2019 Utgående brev Slitasje på vegbane Balders veg og ved Gjemblevegen 26 Erling Modell
81097/2019 07.11.2019 Inngående brev Problemrapport: Lys må justeres gubye@online.no
79912/2019 30.10.2019 Inngående brev Lys NSB Live - Kenneth Sem Johansen
79659/2019 29.10.2019 Inngående brev Problemrapport: Sjøvegen er som en Jarlsberg-ost, hull på hull Kjersti Gustad
79281/2019 25.10.2019 Inngående brev Ettersendelse av utsnitt av kart - Veiarrangement Gjembleveien 21 og Balders vei 2-6- Nesset Erling Modell
79173/2019 24.10.2019 Inngående brev Vegarbeider - Gjembleveien 21 og Balders vei 2-6- Nesset Erling Modell
78519/2019 22.10.2019 Inngående brev lys over moloen Helse-Nordtrondelag - Myhr, Tone
77997/2019 17.10.2019 Inngående brev Problemrapport: Lys lyser bare av å til Joakim
77834/2019 16.10.2019 Inngående brev Etter kantslått- Anne Lisbeth Gjøvikli
77618/2019 15.10.2019 Inngående brev Problemrapport: Defekt gatelys i bunnen av bakken Johan G. Hernes
76919/2019 07.10.2019 Inngående brev Problemrapport: Trafikklys MÅ justeres! gubye@online.no
76721/2019 04.10.2019 Inngående brev Problemrapport: Hullete grusvei Irene Annie Kristensen
72551/2019 24.09.2019 Inngående brev Problemrapport: Gatelys som ikke har lyst på flere år. Lise Weie
72515/2019 25.09.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om overvannsproblem i Fagerstrandvegen Lars Einar Karlsen og Bodil Dalslåen m.fl.
72442/2019 23.09.2019 Inngående brev Vedlikehold av vei Brekken - Rigmor Brekken
72395/2019 25.09.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om belysning langs sjeteen. Kristin Nesgård
72341/2019 23.09.2019 Inngående brev Problemrapport: Dyp sprekk/nedsig og stygge/dype hull Anita Stavseth
72340/2019 23.09.2019 Inngående brev Problemrapport: Justering trafikklys kirka Gunnar Bye
72339/2019 23.09.2019 Inngående brev Problemrapport: Innkjøring forbudt til venstre-skilt er snudd slik at det ikke synes+at trær/kvister blokkerer for skiltet. Gunnar Bye
71499/2019 17.09.2019 Inngående brev Sjeteen: Hærverk på belysningen? Kristin Nesgård
70260/2019 09.09.2019 Inngående brev Flaggstanga utenfor vgs Ragnar Skrede
69000/2019 30.08.2019 Inngående brev Problemrapport: 2-3 fartsdumper avglemt i Falstadberget ved barnehagen Tore L. Brenne
60371/2019 28.08.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om påkjørt veglysmast. Svend Arne Skjulsvik
60368/2019 28.08.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om hull i P.W.Nilsens veg Vibeke Barli
60229/2019 22.08.2019 Inngående brev Ønsker tilbakemelding i saken om plassering av kumme/avløp i Fagerstrandveien - oversvømmelser Lars Einar Karlsen og Bodil Dalslåen
59848/2019 20.08.2019 Inngående brev P W Nilsens veg Ir Nt - Barli, Vibeke
59845/2019 20.08.2019 Inngående brev Kvister og greier som henger ut i vegen ved Storørvegen Ir Nt - Barli, Vibeke
56017/2019 13.08.2019 Inngående brev Problemrapport: Skader på fartsdump Svend Arne Skjulsvik
56016/2019 13.08.2019 Inngående brev Problemrapport: Lyktestolpe er veltet/påkjørt Svend Arne Skjulsvik
53611/2019 15.07.2019 Inngående brev Gjenngrod sti Ntebb - Ida Sørmo
52784/2019 08.07.2019 Inngående brev Problemrapport: Store og dype hull i Skånesveien Trondelagfylke - Hege Resell Amdahl
51557/2019 28.06.2019 Inngående brev Problemrapport: Trafikkfarlig vegkryss Inge Skjervø
50965/2019 27.06.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om trafikkfarlig hekk ved utkjørsel til Nordsivegen Egil Lutdal m.fl.
50709/2019 25.06.2019 Inngående brev Problemrapport: Stor uklipt hekk ut i veien Lars
50513/2019 24.06.2019 Inngående brev Uoverisktlig og farlig innpåkjørsel til Nordsiveien Lars Løding
50512/2019 24.06.2019 Inngående brev Uoverisktlig og farlig innpåkjørsel til Nordsiveien Torbjørn Ingemar Nyborg
50511/2019 24.06.2019 Inngående brev Uoverisktlig og farlig innpåkjørsel til Nordsiveien Egil Lutdal
22278/2019 27.05.2019 Inngående brev Problemrapport: Djupt hol midt i vegen. Sivert Skavlan
15888/2019 23.04.2019 Inngående brev Problemrapport: Høy fart og mye støv Fiksgatami - Torgeir Vinje
15532/2019 15.04.2019 Inngående brev Humper i vei - Husbygrenda Åsen Vigdis Myhre
13640/2019 08.04.2019 Inngående brev Skade på hus pga manglende vedlikehold av gate Per Einar Weiseth
13535/2019 05.04.2019 Inngående brev Problemrapport: Farlig å sykle sykkelsti - Masse renner i asfalten Heidi Krogstad Stendahl
13515/2019 05.04.2019 Inngående brev Problemrapport: Betydelige hull , humper , uregelmessug asfaltert veg etter nytt kryss er etablert - Meget farlig spesielt med tanke på motorsykler som nå kommer på veien Peter Daniel Aune
12597/2019 01.04.2019 Inngående brev Problemrapport: Ekstremt mye hull i veien Kjersti Gustad
12596/2019 01.04.2019 Inngående brev Problemrapport: Flere dype hull Kjersti Gustad
12595/2019 01.04.2019 Inngående brev Problemrapport: Store hull i veien Odd Anders Amdahl
12364/2019 29.03.2019 Inngående brev Manglende gatelys mellom Eidsbotnvegen 23 og 25 Gaute Ulvik Haugan
12296/2019 28.03.2019 Inngående brev Holanvegen , Skogn Tone Merete Sørli
11790/2019 26.03.2019 Inngående brev Problemrapport: Manglende stein i opphøyet fotgjengerfelt. skarpe kanter. Steinar Strømberg-Lorvik
11789/2019 26.03.2019 Inngående brev Problemrapport: Hull i vei. Kim Daniel
11588/2019 25.03.2019 Inngående brev Problemrapport: Store hull i veien. Julie Sivertsen
8464/2019 04.03.2019 Inngående brev Problemrapport: 40 cm rør gjennom veien ved Viigs Minde er tett av kvist og trær som barn har dyttet inn i røret. Det er bekken som går forbi Frol Oppvekstsenter som går gjennom veien. Det må graves ut masse på begge sider av veien, samt renses op i rø... Steinar Selseth
8463/2019 04.03.2019 Inngående brev Problemrapport: Mørkt gatelys, like ved veikryss Elverhøyvegen og Nordlia. Mørkt og uoversiktig kryss Steinar Selseth
7307/2019 26.02.2019 Inngående brev Vei, Skogn Live - Trine .
7281/2019 28.02.2019 Utgående brev Mørke veglyslamper på strekningen Magneten til Nossum Ntebb - Margarita Vikander m.fl.
7244/2019 26.02.2019 Inngående brev Svarte pærer Ntebb - Margarita Vikander
5882/2019 13.02.2019 Inngående brev Problemrapport: Manglende brøyting Kristin Skei
5782/2019 14.02.2019 Utgående brev Svar på henvendelse om dårlig brøyting ved gang og sykkelundergang Åsen Vigdis Myhre
5686/2019 12.02.2019 Inngående brev Gangveg brøyting Vigdis Myhre
4131/2019 29.01.2019 Inngående brev Problemrapport: Gatelys virker ikke Marika Mäntynen
3410/2019 23.01.2019 Inngående brev Problemrapport: Store, dype spor i veien.. Anne Grete Muevold
3327/2019 23.01.2019 Inngående brev Problemrapport: Påkjørt vikepliktskilt Kjersti Gustad
2750/2019 18.01.2019 Inngående brev Problemrapport: Når det oppfordres til å kjøre piggfritt så bør det være en selvfølge at sterkt trafikkerte veier strøs skikkelig, spesielt når det saltes mangelfullt. Ut å strø! Rolf Enstad
41315/2018 31.12.2018 Inngående brev Problemrapport: Mangler gatelys Marita Amundsen
39298/2018 12.12.2018 Inngående brev Problemrapport: Stein ved bom er flyttet og biler passerer nå ulovlig Håvard Tangen
39012/2018 10.12.2018 Inngående brev Problemrapport: Et gatelys som har vært mørkt i lang tid Erlend Blomsø
36663/2018 16.11.2018 Inngående brev Problemrapport: Nedsukket grus rundt kumlokk som stikker opp fra bakken Lotte Røssing
35631/2018 12.11.2018 Inngående brev Problemrapport: Manglende gatelys i lengre strekning Innsender
34693/2018 05.11.2018 Inngående brev Problemrapport: Trær har falt ned i veibanen, sperrer ett felt. Egil Holm Årsandøy
34546/2018 05.11.2018 Inngående brev Problemrapport: Hull i veien Gunn Elin Rangul
34234/2018 01.11.2018 Inngående brev Problemrapport: Fryktelig glatt, manglende strøing. Marius Brenne
34231/2018 01.11.2018 Inngående brev Problemrapport: Manglende strøing,fryktelig glatt Marius Brenne
33095/2018 24.10.2018 Inngående brev Status i sak -Bekreftelse på ny sak lagt til på FiksGataMi.no Innherred Renovasjon
33089/2018 24.10.2018 Inngående brev Status i sak -Bekreftelse på ny sak lagt til på FiksGataMi.no Foreningen NUUG
Versjon:5.1.1